Ollevo natural ailesi olarak yüzyıllardan beri gelen doğanın en nadide reçetelerini sizler ile buluşturuyoruz.Balıkesir'in en verimli, tamamıyla organik, başta zeytinyağlı sabun, zeytinyağı olmak üzere doğanın bizler için sunduğu tüm ürünlerde sizlerle birlikteyiz.Tamamen saf, tamamen organik ürünlerimizi, herhangi bir fabrikasyon işleme gerek duymaksızın sizlere sunuyoruz.
 

Saç Dökülmesinin Doğadaki Reçetesi
Tamamen Saf Zeytinyağlı Sabun
250 Yıllık Formül
Tamamen Saf Zeytintağından

Saç dökülmesi için uzunca bir süre serum,şampuan,kür vb. yöntemler deneyip çözüm alamadıysanız şimdi doğru yerdesiniz.Saf,yemeklik zeytinyağından yapılan zeytinyağlı sabunumuz saç dökülmesinin doğadan gelen reçetesidir.İçerisinde paraben ve başkaca bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Saç dökülmesi için zeytinyağlı sabun yaklaşık 250 yıldır uygulanan bir teknik ve geleneğin gümüzdeki iz düşümüdür.Fabrikasyon üretim yerine,butik,geleneksel üretimi tercih eden Ollevo Natural ailesi, zeytinyağlı sabun konusunda iddialıdır. Saç dökülmesini %95 azaltan doğal formülü sayesinde kullananan müşterilerimizin %99'luk bir kısmında büyük memnuniyet bırakmıştır. Tüm ürünlerimiz yoruma açıktır, sizlerin memnuniyeti bizler için en büyük başarıdır.

Sabunlarımız kesinlike, dip, posa, prina ve düşük kaliteli yağlardan yapılmaz.Tamamen doğal, birinci sınıf, yemeklik yağlardan üretimimiz geleneksel yöntemlerle gerçekleşmektedir.Saçı güçlendirir, saç derisini canlandırır, kan dolaşımını hızlandırır ve hücleri yenilemesi kanıtlanmıştır.Doğanın bir mucizesi olarak görülen zeytinyağının aktif kullanıldığı başta İtalya, Yunanistan,İspanya, Türkiye (Ege Bölgesi) coğrafyalarda saç dökülmesinin çok düşük oranda kalması tesadüf değildir. Yiyemediğimiz bir şeyi vücudumuzda da kullanmadığımız gerçeği bizlere bu kalite ve başarıyı yakalatmıştır.

saç dökülmesine şampuan yorumları